Dezynsekcja żelowa

odkaraluszanie olsztyn

Metoda żelowa polega na aplikacji insektycydów pod postacią gęstego żelu. Poza substancją aktywną uśmiercającą owada, żele zawierają specjalne atraktanty dobrane pod kątem upodobań zwalczanego szkodnika. Dzięki temu, owady będą chętnie pobierać żel nawet w obecności konkurencyjnych źródeł pokarmu, a odkaraluszanie i zwalczanie mrówek następuje z efektem domina.

Stosowane przez nas żele charakteryzują się najwyższą jakością, gwarantowaną przez renomowanych producentów takich jak BASF, BAYER, SYNGENTA.

Ich działanie opiera się na efekcie kaskady. Jeden owad, który pobierze dawkę trucizny, jest w stanie wytruć nawet ok. tysiąca innych osobników. Co najważniejsze toksyny przenoszone są bezpośrednio do gniazda lub w inne miejsca niedostępne.

Zdecydowaną zaletą tej metody jest bezpieczeństwo. Żele w żaden sposób nie parują, nie pylą się, zaś ryzyko zatruć jest minimalne. W trakcie zabiegu żelowania nie ma konieczności opuszczania mieszkań, nawet przez dzieci, osoby starsze, chore czy zwierzęta. Dodatkowo nie wymagają one zmywania, nie niszczą powierzchni.

Dezynsekcję żelową stosujemy do takich zabiegów jak zwalczanie karaluchów, prusaków i mrówek

Metodą żelową zwalczamy:

Mrówki

zwalczanie mrówek

Zwalczanie mrówek metodą żelową (źródło: OLPEST SERWIS)

Karaluchy, prusaki

karaluchy Olsztyn

Odkaraluszanie metodą żelową (źródło: OLPEST SERWIS)

 

Polecamy także żele do dezynsekcji dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym: