Pluskwy coraz większym problemem w miastach takich jak Olsztyn

Pluskwy coraz większym problemem w miastach takich jak Olsztyn

Zwalczanie pluskwy jest prawdziwym wyzwaniem. Przekonał się na pewno o tym każdy, kto próbował pozbyć się owadów bez pomocy fachowców i opryski przeciw pluskwom okazały się nieskuteczne.

Niestety liczne doniesienia z całego świata nie są optymistyczne. Gwałtowny wzrost populacji pluskwy stał się faktem, co potwierdza teorie specjalistów o ich ewolucji i nabieraniu odporności na środki chemiczne.

Dzieje się tak głównie za sprawą enzymów, które powodują że toksyny używane do zwalczania pluskwy, nie są dla nich śmiertelne. Ponadto zaobserwowano ewolucję w ich zewnętrznej budowie. Ich pancerz w ostatnich latach staje się coraz grubszy, przez co środki owadobójcze nie mogą dostać się do wnętrza organizmu.

Dlatego proces ich zwalczania wymaga doświadczenia, a co za tym idzie doboru odpowiednich mieszanek chemicznych w stężeniach, które nie zaszkodzą ludziom i zwierzętom domowym.

OFERUJEMY NAJSKUTECZNIEJSZE ZWALCZANIE PLUSKWY W REGIONIE. STOSUJEMY NAJLEPSZE ŚRODKI CHEMICZNE Z ATESTAMI. DO MIESZKANIA MOŻNA WRÓCIĆ JUŻ PO 2 GODZINACH OD ZABIEGU.

Dowiedz się więcej o pluskwach i naszych usługach zwalczania pluskwy na naszej stronie:

Zwalczanie pluskwy, odpluskwianie, pluskwa domowa