Sprzątanie i dezynfekcja mieszkań po zmarłym, zgonie, zwłokach

dezynfekcja mieszkań Olsztyn

 

WIEDZA I PROFESJONALIZM

 

W pierwszej kolejności przed wyborem firmy, której zlecają Państwo usługę tak ważną jak sprzątanie po zmarłym należy koniecznie sprawdzić jej kwalifikacje i certyfikaty. Nieprawidłowo wykonane czynności sprzątania miejsc zgonów zagrażają zdrowiu, a nawet życiu osób, które będą przebywać w pomieszczeniach objętych skażeniem. Ponadto niewłaściwa dezynfekcja po zgonach prowadzi również do wystąpienia intensywnego odoru, który jest następstwem aktywności bakterii w pozornie czystym obiekcie.   

Jednakże z uwagi na brak stosownych regulacji prawnych duża część usługodawców na rynku to amatorzy opierający się na metodzie prób i błędów, stosujący powszechnie dostępne środki chemiczne, które niewątpliwie okazują się niewystarczające. Dezynfekcja mieszkań przeprowadzana przy użyciu powszechnych detergentów na bazie chloru to karygodne zjawisko. Nasza działalność opiera się wyłącznie na atestowanych środkach dostępnych tylko dla profesjonalistów. Dodatkowo posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne w postaci urządzeń oczyszczających i dezynfekujących. Pozostajemy w stałej współpracy ze specjalistycznymi firmami z całej Polski, którym zlecamy utylizację odpadów medycznych i niebezpiecznych.

 

 

 

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję wykonania usługi przez specjalistów. Posiadamy:

CERTYFIKAT POLSKIEGO CENTRUM SZKOLNICTWA FUNERALNEGO nr 46/SMPZ/PCSF w zakresie sprzątania miejsc zgonów oraz dezynfekcji funeralnej.

 

 

KOMPLEKSOWA DEZYNFEKCJA

 

dezynfekcja mieszkań Olsztyn, Mława, Elbląg

 

 

Niesienie Państwu pomocy w trudnych życiowych sytuacjach to nadrzędny i priorytetowy element działalności naszej firmy. Każdy przypadek, zwłaszcza związany ze śmiercią osoby bliskiej, traktujemy z najwyższą empatią, dyskrecją i profesjonalizmem. Chcąc oszczędzić Państwu dodatkowego stresu dbamy, aby usługa od momentu rozpoczęcia do zakończenia przebiegła jak najsprawniej, a jej rezultat nie budził żadnych zastrzeżeń pod względem jakości wykonania i bezpieczeństwa.

   W ramach usługi:

   – przekazujemy materiały do utylizacji 

   – gdy jest to konieczne zrywamy podłogi, tapety, boazerie, tynk, glazurę

   – usuwamy zanieczyszczenia biologiczne (krew, tkanki, inne)

   – przeprowadzamy zabiegi likwidujące owady

   – przeprowadzamy dezynfekcję całego mieszkania, pamiętając o odkażeniu klatki schodowej 

   – eliminujemy przykry zapach

   – wystawiamy protokół dezynfekcji

 

 

 

 

 

NOWOCZESNE ZAPLECZE TECHNICZNE

 

Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz metody. Do oczyszczania powierzchni zabrudzonych krwią i innymi materiałami organicznymi stosujemy wytwornice pary, pianownice, opryskiwacze oraz bardzo chłonne materiały.

W procesie mycia i dezynfekcji wykorzystujemy środki chemiczne produkowane przez laboratorium we Francji, które dostępne są wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych. Cechują się niezwykle intensywnym działaniem odoro- oraz biobójczym.

Ostatnim etapem jest dezynfekcja oraz dezodoryzacja dzięki zastosowaniu gazu jakim jest ozon. Eliminuje on wszelkie zapachy z otoczenia. Na życzenie Klienta w obiekcie możemy zastosować profesjonalną substancję nawaniającą, pozostawiającą przez długi czas przyjemny zapach.

Więcej o samym ozonowaniu przeczytacie Państwo w tym miejscu: OZONOWANIE

Zasięg usług: Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Bisztynek, Braniewo, Brodnica, Dobre Miasto, Ełk, Działdowo, Elbląg, Frombork, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Grudziądz, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Korsze, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Miłakowo, Miłomłyn, Mława, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Tolkmicko, Węgorzewo, Zalewo.