Zwalczanie kretów i nornic

 

Krety i nornice to szkodniki, które przeważnie nie wnikają bezpośrednio do obiektów zamieszkiwanych przez ludzi, ale czynią dotkliwe szkody w ich otoczeniu. Zniszczone ogródki, przekopane trawniki, zniszczone uprawy  – stanowią niechlubne ślady ich obecności. Wiele osób zastanawia się jak zwalczyć kreta lub nornicę na dobre. Niestety jest to bardzo trudne zadanie, bowiem są to stworzenia pod ochroną. Należy nastawić się na cykliczność działań, ponieważ w miejsce jednego usuniętego osobnika, po pewnym czasie może pojawić się następny.

Oferujemy skuteczną metodę zwalczania kretów i nornic noszącą nazwę FUMIGACJA lub gazowanie. Jest to zabieg przynoszący najwyższą efektywność, jednak należy do tych sposobów walki ze szkodnikiem, która wymaga profesjonalnej wiedzy i legalnych środków fumigujących. 

Technicy Olpest Serwis posiadają aktualne szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin metodą fumigacji. Pomogą Wam w bezpieczny i skuteczny sposób uporać się z kretami i nornicami na działce. 

 

Na czym polega nasza skuteczność? 

 

Oprócz solidnie przeprowadzonego zabiegu gazowania kretów nasi klienci otrzymują podpowiedzi, jak zabezpieczyć ogród na przyszłość, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo pojawienia się kolejnych szkodników. Wiadomo, że są to zwierzęta migrujące i jednorazowe wytrucie nie da nam pewności, że nigdy więcej już nie pojawią się na naszej działce. Dzięki naszej wiedzy i wspólnie opracowanemu planie działania zwiększacie swoją szansę na ogród wolny od kretowisk. 

 

 

Ile kosztuje zabieg fumigacji kretów?

 

➤ Do 25 kretowisk koszt zabiegu to 300 złotych 

➤ Powyżej 25 sztuk – cenę ustalamy indywidualnie, na podstawie wstępnych oględzin terenu.

 

Usuwamy krety z trawników w ogrodach, w parkach, na terenach hoteli, na lotniskach, na terenach rekreacyjnych.

 

Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne oraz firmy.

Tel: 512 607 067

olpest.serwis@gmail.com

 

Usługi wykonujemy na terenie Olsztyna i okolic – Ostróda, Olsztynek, Morąg, Dobre Miasto, Mława, Barczewo, Jeziorany.